Studio shot of young beautiful woman. Professional make-up and hairstyle.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

3 tipy na účes pro zaneprázdněné maminky

Víme, že být maminkou je práce na plný úvazek a najít čas na úpravu vlasů se může často zdát nemožným. Proto jsme pro vás připravili tipy na snadné účesy, kterých dosáhnete rychle a bez námahy. Pořád se tedy můžete cítit sebevědomě a sama sebou!

Vlny, které stojí za to

Milujeme přirozené vlny, nikdy nevyjdou z módy a postup je extra snadný. Perfektní volba pro jakoukoli příležitost, ať vyrážíte s vašimi ratolestmi na hodiny baletu, anebo chcete vyrazit na brunch s vašimi přáteli. Takže pokud jste připravena okouzlit svět krásnými vlnami, všechno, co potřebujete k vytvoření tohoto účesu, je kulatý kartáč a vysoušeč vlasů Air3D Remington.

 1. Použijte trochu spreje určeného k tvoření přirozených vln. Poté za pomoci vysoušeče vlasů Air3D vysušte vlasy na vrchní části hlavy, konce vysušte pouze na 70 %.
 2. Začněte zadní stranou hlavy. Jemně omotávejte 5 – 6cm sekce vlasů kolem kulatého kartáče – začněte od konečků vlasů směrem ke kořínkům. Držte vysoušeč rovnoběžně s vlasy, zvolte střední nastavení teploty a rychlosti. Točivým pohybem poté vymotávejte vlasy z hřebenu, čímž vytvoříte přirozenou, volnou vlnu.
 3. Pokračujte, tímto způsobem upravte zbytek vlasů. Pro přirozenější vzhled můžete točit vlasy různým směrem.
 4. Poté prsty jemně pročešte vlasy, abyste oddělili vlny od sebe a vytvořili tím volnější vlny plné objemu.
 5. Nakonec použijte lak na vlasy pro zaxifování účesu. Krouživými pohyby prstů po pokožce hlavy nadzvednete kořínky a vytvoříte tak okouzlující objem.

Beautiful woman

Super rovné vlasy

Rovné a uhlazené vlasy jsou jedním z nejoblíbenějších stylů. Je to rychlé, nenamáhavé a budete se cítit skvěle a plné sebevědomí. Tento styl je perfektní pro zaneprázdněné maminky, protože není potřeba vlasy žehlit. Naučíme vás techniku vysoušení vlasů, která zanechá vaše vlasy dokonale rovné a hladké jako ze salonu.

 1. Použijte vysoušeč Air3D Remington a vysušte vlasy přibližně na 70 %.
 2. Připojte koncentrátor a vlasy vysoušejte pomocí plochého kartáče. To je nejlepší cesta, jak dosáhnout při vysoušení rovných vlasů. Začněte u kořínků a pomalu vlasy pročesávejte, hřeben s vlasy však musí kopírovat kontury vaší hlavy. Souběžně vlasy pomocí Air3D vysoušejte. Tato technika zabraňuje rozlítaným vlasům a vám umožní dosáhnout lesklého, uhlazeného účesu.
 3. Nakonec odejměte koncetrátor a zafixujte lakem na vlasy.
 4. A je to. Nadčasový vzhled, který zaujme, hotov během chvíle.

Strong healthy hair. Beautiful young woman holding her ponytail over grey background.

Úhledný cop

Tento typ copu je vhodný pro ty z vás, které potřebujete rychle vyrazit z domu a nemáte mnoho času na přípravu.

Kromě toho, že dodá vašemu účesu atraktivní vzhled, je také praktický. Vaši maličcí na vlasy nedosáhnou, díky tomu přestávají být objektem jejich zájmu. Tento úhledný účes vás bude stát minimum úsilí, ale získáte s ním maximum pozornosti.

 1. Na začátku postříkejte vlasy sprejem pro ochranu před tepelným poškozením. Poté vysušte vlasy od kořínků přibližně do poloviny jejich délky.
 2. Vlasy vyčešte do vysokého copu a zajistěte gumičkou.
 3. Nyní připojte k vysoušeči koncentrátor a vezměte si plochý kartáč.
 4. Během vysoušení udržujte vysoušeč Air3D Remington v souběžné rovině s vašimi vlasy, které pomocí plochého kartáče držíte neustále napnuté.
 5. Opakujte předchozí krok, dokud nejsou vlasy vysušené a krásně rovné a hladké.
 6. Nakonec zafixujte lakem na vlasy.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články