Jak na domácí pedikúru aneb sandálky už si pro vás jdou!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jak na domácí pedikúru aneb sandálky už si pro vás jdou!

Jak na domácí pedikúru aneb sandálky už si pro vás jdou!

Venku už svítí sluníčko, zimní boty schováme do skříně a vytáhneme tenisky a lodičky. Než byste řekli pedikúra, bude tu léto a s ním i žabky a sandály. Ajéje! V zimě si toho nikdo nevšiml, ale odřený lak se dvěma vrstvami, ztvrdlé paty a dlouhé nehty letos asi neletí. Kdo je připraven není zaskočen! Pedikérky teď budou mít co dělat, navíc né každý má čas nebo peníze sedět v salónu. Nevadí. Na nás si to jaro jen tak nepřijde, jelikož my si umíme udělat pedikúru samy a to v pohodlí domova. Neberte nohy na ramena, řekneme vám, jak na to:

Nejprve dopřejte vašim nohám pořádnou horkou lázeň. Koupel by měla trvat 10 až 15 minut. Zkuste si do vody kromě koupelové soli přidat také pár kapek citrónu, který pomáhá změkčovat kůži. Následně nohy pořádně osušte čistým ručníkem, abyste předešly tvorbě plísní.

Teď přichází na scénu Perfect Pedi REVEAL specialista na domácí pedikúru. Pomocí jeho extra hrubého válečku odstraníte i tu nejtvrdší kůži zejména po zimě. Na jemnější odstraňování či pro pravidelné použití potom používáme normální hrubý váleček. Ten můžete používat potom celoročně, ostatně, vždycky je dobré mít krásná chodidla. Pokud chcete mít hedvábnější kůži použijte tělový peeling. Odstraníte tím malé částečky, kterých jste si třeba nevšimly.

No, to bychom měly – a teď nehty! odstraňte starý lak a nehty zastřihněte nůžkami určenými na pedikúru. Nůžky by měly být kvalitní a ostré. Nehty zastřihněte do rovna a následně zapilujte do požadovaného tvaru. Pokud chcete docílit opravdu salónové kvality doporučujeme REVEAL Set na manikúru & pedikúru PRO Collection, díky kterému budete mít lepší výsledky než obyčejným pilníkem.

Teď je čas na výživu. Nohy promasírujte výživným krémem nebo olejem. Nemusí být primárně určen na nohy, ale krém by měl být hutnější. Jelikož teď máte nohy mastné, je třeba nehty odlakovat a odmastit. Vyberte ten pravý lak a dejte se do precizní práce. Nezapomeňte nespěchat a nanést vrstvu bezbarvého laku.

A je to. Pravidelnou pedikúru si určitě s radostí dopřávejte. I váš manžel či přítel ocení, že mu pod nos dáváte dokonale nožičky!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články