Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jak na tupírování vlasů

Vše co potřebujete na tupírování je dobrý hřeben a lak na vlasy.

S pomocí tupírování vytvoříte užasnou strukturu a objem vašich vlasů. Tupírovací hřeben Remington je perfektním pomocníkem při tupírování vlasů a vytvoříte s ním každý účes. Můžete ho použít k rozčesání konců nebo natupírování vašich vlasů pro dosažení úžasného objemu od kořínků.

Jak na to?

  1. Doporučujeme použít tupírovací hřeben, který bude vlasy jednoduše oddělovat. Připravte si také lak na vlasy, kterým poté natupírované vlasy zafixujete. Velkou pomocnicí je sponka do vlasů.
  2. Je potřeba mít dobře rozčesané vlasy a oddělenou horní část vlasů na temeni, která se obvykle tupíruje. Pokud máte velmi jemné vlasy, tak doporučujeme každý pramen lehce přelakovat ještě před samotným tupírovaním.
  3. Samotné natupírování vlasu: vemte pramen vlasů, který není tlustší nez hřeben, a začněte pohybem hřebene od konečků ke kořínkům (opačný pohyb než u rozčesávání vlasů). Tento pohyb opakujte 3 – 4 krát na každém prameni z temene hlavy.
  4. Tip: Buďte při pohybu opatrní, ať si vlasy nepolámete. Při tupírování je potřeba vždy jet po vlasech, nikdy ne po vlasu a pryč.
  5. Z pramínku budete mít chuchvalec, který je potřeba zezhora lehce učesat a následně přelakovat.
  6. Vlasy znovu uhlaďte rukou. Můžete rovněž použít lesk nebo lak.
  7. Nechte své vlasy rozpuštěné pro přirozený vzhled anebo je svažte do drdolu či culíku.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články