Jaké vousy jsou pro vaši bradu to pravé ořechové?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jaké vousy jsou pro vaši bradu to pravé ořechové?

Vousy jsou jedno velké zarostlé téma. Perfektně upravené vousy jsou přece základ každého gentlemana!

Vousy vždy byly symbolem bohatství a vznešenosti. Dnes vousy o bohatství tolik nevypovídají, ale jejich úprava a péče o ně svědčí o vaši mužnosti a stylu. Půjdeme do toho po bradě a vezmeme si to vous po vousku.

Jednoduché strniště

Tohoto výsledku nedosáhnete leností či špatným oholením tváře. Tento jednoduchý styl vousů je oblíbený, protože je kompromisem mezi zarostlou a zcela oholenou tváří. Opticky zužuje obličej a navíc vypadá zatraceně sexy. K udržování vašeho strniště používejte zastřihovač vousů. Je to sázka na jistotu a údržba není časově náročná.

Knírovous

Movember po celý rok. Krátké vousy pravidelně udržujte zastřihovačem vousů a vynechávejte oblast kníru. Ten se stane po čase dominantním a vaše vousy budou přitahovat pozornost okolí.

Bradka

Bradka je zásadně pro bohémy, exhibicionisty a rebely. Sluší hranatému i kulatému obličeji, ale je důležité si uvědomit, jestli jste ten správný typ na bradku. Je to takové umělecké retro, takže pokud je tu řeč zrovna o vaší osobnosti a bradě, směle do toho.

Prostě normální vousy

Krátké vousy s mírně kratšími stranami jsou takový největší hit. Opticky zužují kulaté obličeje, snadno se o ně stará zastřihovačem vousů. Hodí se ke každodennímu outfitu: Converse boty s riflemi nebo večernímu obleku a košile. Mohou působit rebelsky i neskutečně upraveně, to záleží už jen na vás.

Plnovous pro bosse

Plnovous je na vrcholu a je pro opravdové osobnosti. Je elegantní, přesný, vyžaduje mnoho času, tu nejlepší péči a je určen těm odvážným. Pro tento typ doporučujeme návštěvu specializovaných Barber shopů, kde vám ochotně poradí, jak plnovous udržovat nebo jak s ním vůbec začít. Pro tento typ vousů je vyžadována speciální kosmetika a perfektní technika.

Pokud vám vousy nesluší, nerostou nebo se vám prostě strniště na obličeji nelíbí, využijte jednoduše holící strojek do hladka jako dětský zadeček.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články