Oslňující řasy na první pohled!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Oslňující řasy na první pohled!

Že je láska na první pohled nesmysl? Ale kdeže – jen princezny věděly jak na dokonalé řasy a obočí. Věnujte řasám a obočí potřebnou péči a už se nikdy neohlédnete zpátky!

Již od pradávna se ženy snaží o oslnivý pohled. I když anatomicky jsou řasy chloupky, které chrání oko před vniknutím nečistot či drobného hmyzu. Veškeré prodlužování a zahušťování naše řasy ničí a dává jim pořádně zabrat. Navíc jsou tyto procedury finančně i časově náročné. Každodenní používání nekvalitní řasenky jim také moc nepřidá. Dámy, dechberoucí ženský pohled můžete získat i jinak!

Odlíčení každý večer je základ, to vám řekne každá žena. Pořiďte si speciální přípravky, které zaručí dokonalé a jemné odstranění líčidel z očních partií. Nebudeme uvádět žádné konkrétní ale klidně se poraďte s odborníkem. Součástí odličovačů na našem trhu jsou nejrůznější vyživující látky např. vitamín A, E, F, kolagen, ceramidy či výtažky z aloe vera, které zpomalují proces stárnutí a zabraňují lámání řas.

Výživa, výživa a zase ta výživa. Vyživovat můžete pomocí ricinového či panenského olivového oleje (lisovaného za studena), který vetřete po odlíčení do řas. Pozor dávejte ale na vaše oči. Poté nechte řasám oddech a ideálně se doma vůbec neličte.

Stejně jako ve filmu po dramatickém začátku přichází na scénu superhrdina, kterým je v tomto případě nahřívací kulmy na řasy REVEAL. Snadno vymezí, natočí a zvedne vaše řasy pro vytvoření poutavého pohledu. Natočením oči otevřete a v místech, kam se nedostane řasenka, vytvoříte iluzi větších a výraznějších očí. Je to jednoduchý krok, jak připravit své řasy, aby vypadaly dokonale a přirozeně. Ke kulmě na řasy patří také precizní pinzeta na úpravu obočí. Obsahuje LED světlo pro odhalení i těch nejjemnějších chloupků.

Pro regeneraci řas můžete také použít sérum pro zhuštění a rychlejší růst řas. Při jeho používání ale musíte být trpělivé, jelikož se výsledek dostaví až za několik týdnů či měsíců. Potom budete ale zaručeně nadšená.

Jak na krásné řasy už víte a teď nezbývá nic jiného než je jít ukázat světu – mrk mrk!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články