Získejte zpět 200 Kč / 7,99 €

Zakupte v termínu od 1. 10. 2018 do 30. 9. 2019 jeden z níže uvedených produktů značky Remington u jednoho z níže uvedených prodejců, svůj nákup zaregistrujte a získejte zpět 200 Kč / 7,99 € na svůj bankovní účet.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jak získat 200 Kč / 7,99 €

Nakupte

Zakupte produkt zahrnutý do marketingové akce u autorizovaného prodejce zahrnutého do marketingové akce.

Zaregistrujte

Zaregistrujte zakoupený produkt do třiceti (30) dní od data nákupu.

Přiložte doklad

Jako součást registrace přiložte sken platného dokladu o zakoupení produktu.

Pošleme vám peníze

Částku 200 Kč / 7,99 € vám zašleme na bankovní účet do šedesáti (60) dní od registrace.

Produkty

S2412

Kompaktní žehlička na vlasy S2412

Žehlička na vlasy Air Plates značky Remington je první žehličkou na světě s unikátní technologií pohyblivých ploch, která byla navržena pro styling vlasů jedním tahem.

Zastřihovač vousů TouchTech MB4700

Remington přichází s jeho další technologickou novinkou. Představujeme vám zastřihovač vousů TouchTech, který je jedničkou ve své kategorii. Kombinuje stylový, trendy vzhled spolu se skvělými funkcemi.

MB6850

Zastřihovač vousů Vacuum MB6850

Udržujte vaše strniště i kotlety v perfektním tvaru díky zastřihovači vousů Vacuum značky Remington. Představuje praktickou a inovativní stylingovou pomůcku navrženou pro dosažení vašeho vysněného stylu.

CI8019

Automatická kulma Keratin Protect CI8019

Naše automatická kulma Keratin Protect byla navržena speciálně pro snazší a jednodušší dosažení perfektních vln pouze díky stisknutí tlačítka. Zajišťuje dokonalé výsledky přesně dle vašich představ po každém použití.

Žehlicí kartáč Keratin Protect CB7480

Hladké, rovné účesy jsou velmi stylové - ale chcete k tomu přidat trochu něco navíc? Nyní je možné vrátit vašim vlasům přirozený objem, zatímco budou perfektně hladké, takže můžete získat přirozeně rovný styl s ohromujícím objemem!

CB8338

Nahřívací kartáč Keratin Protect CB8338

Naši designéři si pohrávali s několika různými styly - od objemných, rovných vlasů po rozčechrané vlny - všechny z nich vypadaly zdravě a v top kondici. Žádný strach, nahřívací kartáč Keratin Protect je tu, aby vám pomohl bez námahy vytvořit přirozený objem i vlny!

Kónická kulma 19-28 mm Keratin Protect CI83V6

Vlnky jsou zpět! Od úzkých lokýnek po plážové vlny - je čas se připravit na pořádný objem a krásný tvar. Kulma Keratin Protect je nová, inovativní stylingová pomůcka speciálně navržená pro tvorbu pevných, nadýchaných a zdravě vypadajících vln.

Žehlička na vlasy Keratin Protect s inteligentním senzorem S8598

Zářivé a zdravě vypadající vlasy jsou aktuálním trendem, ale občas kombinace vysoušení vlasů a vysoké teploty, která obvykle vzniká při žehlení vlasů přímo po jejich vysoušení, může způsobit poškození. Toho se v tomto případě nemusíte bát.

Vysoušeč vlasů Keratin Protect AC8820

Zářivé, zdravě vypající vlasy jsou aktuálním trendem, ale někdy může mít běžný styling také ničivé důsledky. Ty se ale díky používání vysoušeče vlasů Keratin Protect nedostaví.

AC5913W

Vysoušeč vlasů PRO Air AC5913W

Každý chceme ráno ušetřit čas strávený v koupelně, abychom si mohli trochu přispat a nebo si v klidu vychutnat vynikající chuť ranní kávy, než den začne. Díky vysoušeči vlasů PRO Air se tento sen může stát skutečností.

Prodejci

Zaregistrujte produkt