Získejte zpět 200 Kč / 7,99 €

Zakupte v termínu od 1. 10. 2019 do 30. 9. 2020 jeden z níže uvedených produktů značky Remington u jednoho z níže uvedených prodejců, svůj nákup zaregistrujte a získejte zpět 200 Kč / 7,99 € na svůj bankovní účet.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jak získat 200 Kč / 7,99 €

Nakupte

Zakupte produkt zahrnutý do marketingové akce u autorizovaného prodejce zahrnutého do marketingové akce.

Zaregistrujte

Zaregistrujte zakoupený produkt do třiceti (30) dní od data nákupu.

Přiložte doklad

Jako součást registrace přiložte sken platného dokladu o zakoupení produktu.

Pošleme vám peníze

Částku 200 Kč / 7,99 € vám zašleme na bankovní účet do šedesáti (60) dní od registrace.

Produkty

Žehlicí kartáč Keratin Protect CB7480

Hladké, rovné účesy jsou velmi stylové - ale chcete k tomu přidat trochu něco navíc? Nyní je možné vrátit vašim vlasům přirozený objem, zatímco budou perfektně hladké, takže můžete získat přirozeně rovný styl s ohromujícím objemem!

CB8338

Nahřívací kartáč Keratin Protect CB8338

Naši designéři si pohrávali s několika různými styly - od objemných, rovných vlasů po rozčechrané vlny - všechny z nich vypadaly zdravě a v top kondici. Žádný strach, nahřívací kartáč Keratin Protect je tu, aby vám pomohl bez námahy vytvořit přirozený objem i vlny!

Kónická kulma 19-28 mm Keratin Protect CI83V6

Vlnky jsou zpět! Od úzkých lokýnek po plážové vlny - je čas se připravit na pořádný objem a krásný tvar. Kulma Keratin Protect je nová, inovativní stylingová pomůcka speciálně navržená pro tvorbu pevných, nadýchaných a zdravě vypadajících vln.

Žehlička na vlasy Keratin Protect s inteligentním senzorem S8598

Zářivé a zdravě vypadající vlasy jsou aktuálním trendem, ale občas kombinace vysoušení vlasů a vysoké teploty, která obvykle vzniká při žehlení vlasů přímo po jejich vysoušení, může způsobit poškození. Toho se v tomto případě nemusíte bát.

Vysoušeč vlasů Keratin Protect 2200 AC8820

Zářivé, zdravě vypající vlasy jsou aktuálním trendem, ale někdy může mít běžný styling také ničivé důsledky. Ty se ale díky používání vysoušeče vlasů Keratin Protect nedostaví.

Kónická kulma na vlasy PROLuxe Midnight CI91W1B

Kónická kulma Remington PROLuxe Midnight nabízí nepřetržitý non stop styl. Ať už vytváříte měkké vlny nebo objemné kadeře, tato kulma vám zajistí, že váš účes výdrží po celý den.

Žehlička na vlasy PROluxe Midnight S9100B

Cítíte se nejlépe s rovnými vlasy? Potom je zde žehlička na vlasy PROLuxe Midnight, která vám pomůže, aby vám váš oblíbený úče, vydržel co nejdéle.

Vysoušeč vlasů Curl & Straight Confidence D5706

Proud vzduchu má nový tvar díky Remington vysoušeči vlasů Curl & Straight Confidence.Tento vysoušeč vlasů je vybaven 3 koncentrátory a dává vám tím jistotu, že si pokaždé vytvoříte dokonalý styling.

Žehlička na vlasy Curl & Straight Confidence S6606GP

Vyjádřete svou osobnost a styl pomocí žehličky na vlasy Curl & Straight Confidence. S novou třpytivou barvou bude tato odborně navržená žehlička na vlasy vaším nástrojem pro dokonalý styl.

Osobní zastřihovač Graphite G3 Series PG3000

Nemusíte měnit svůj nástroj péče, když chcete změnit svůj styl, zastřihovač Graphite G3 Series vám poskytne kompletní precizní servis od hlavy až k patě. Díky němu si budete moci vytvořit několik svých vlastních stylů, díky nimž se budete cítit sebevědomě.

Osobní zastřihovač Graphite G4 Series PG4000

Už vás nebaví mít ve své koupelně nedokonalé nástroje pro péči o tělo? Nyní si s univerzálním zastřihovačem Graphite G4 Series můžete užít kompletní precizní servis od hlavy až k patě jen s jedním nástrojem.

Osobní zastřihovač Graphite G5 Series PG5000

Přinášíme vám kompletní precizní servis od hlavy až k patě. Ať už se upravujete kotlety, zastřiháváte vousy nebo pečujete o své tělo - univerzální zastřihovač Graphite G5 Series se o váš styl postará.

Rotační strojek Style Series R3 R3000

Je načase být hladce oholen s rotačním strojkem Style Series R3. Díky spolehlivému výkonu, maximálnímu kontaktu s pokožkou a hlavně pohodlí si můžete bez námahy vytvořit svůj každodenní look.

Rotační strojek R4 Style Series R4000

Hledáte holicí strojek, který vám poskytne maximální kontakt s pokožkou a úplné pohodlí? Pak je rotační strojek Style Series R4 odpovědí na hladké a čisté oholení.

Rotační strojek R5 Style Series R5000

Je na čase, abyste „ukázali své JÁ" s rotačním holicím strojkem Style Series R5, který vám poskytne maximální kontakt s pokožkou a úplné pohodlí. Tento holicí strojek vám pomůže vypadat a cítit se skvěle.

Planžetový strojek Style Series F3 F3000

Se strojkem F3 Remington Style Series bude úprava vousů naprosto snadná. Strojek byl navržen k poskytnutí kvalitního a profesionálního oholení v pohodlí vašeho domova.

Planžetový strojek Style Series F4 F4000

Holicí strojek F4 z řady Remington Style Series zachytí i slehlé, nepoddajné vousy. Tento planžetový holicí strojek se nachází ve střední cenové relaci a zároveň nabízí vše potřebné pro kvalitní hladké oholení nebo úpravu strniště s možností nastavení různých délek zastřižení.

Planžetový strojek Style Series F5 F5000

Získejte perfektní kontrolu nad svými vousy s holicím strojkem F5 z nové řady Remington Style Series. Jako top model nové řady Style Series má F5 vše potřebné ke snadné a perfektní úpravě svých vousů.

Prodejci

Zaregistrujte produkt