Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Recenze: Remington Durablade na zastřihnutí vousů i holení

Hezký den přeji. Ano ano, pro recenzích kulem a žehliček od značky Remington, jsem se konečně dostala k recenzi tohoto pánského strojku, na který jsem se mě celou tu dobu ptaly, zda funguje, jak funguje atd… Tak konečně vám to házím sem, hezky jasně, stručně a přehledně!:)

Hlavně tedy stručně, jelikož jde o produkt, který zkoušel můj milovaný a dokonalý protějšek, tudíž těch informací jsem od něj jako od chlapa nezískala tolik, co už naděláme, ale nebojte, něco vím a povím!:)

Durablade mě osobně zaujal na první pohled. Praktická velikost, která už od pohledu napovídá, že strojek hezky sedne do ruky, bude skladný, prostě taková ta novodobá vymoženost, která splňuje dnešní nároky moderního člověka. Ne, to myslím jako naprosto vážně, je dobře, že ty obří a mega těžké strojky jsou pomalu, ale jistě minulostí..

Tak pohodlný, jak se zdá na pohled, opravdu je i v reálu. Prý je to s ním strašně takové lehoučké, komfortní, rychlé, dobře se s ním manipuluje.. Rukojeť Remington strojku je protiskluzová a po nabití vydrží fungovat skoro hodinu/xy použití. Je bezdrátový, což mi přijde také super.

Velkou a poměrně zásadní výhodou strojku Durablade je, že na něm nemusíte nic vyměňovat, prostě se neztupí. Je tam myslím záruka nějakých 5 let, což je naprosto perfektní. Jako těžko se mi o tomto produktu píše, páč ho nepoužívám já, že jo, ale jsem z něj nadšená fakt od začátku, hlavně proto, že mi v koupelně zabírá minimum místa. Víte jak to je, půl šuplíku pro něj, šest šuplíků pro mě:-D
Díky tomu, že ta hlavice nebo jak se tomu říká, je tak „ostrá“ a funkční, je samozřejmě pohodlné i to holení a zastřihávání vousů. Nekudlí to a nedělá to ani nic dalšího nepříjemného, co já neznám 😀

U nás se používá jen na sucho, ale je voděodolný, takže ho můžete použít i na mokro.

Protiskluzová rukojeť je fakt praktická, když ho namočíte, stále se dobře drží.

V balení na vousy váš přítel, brácha, tatínek nebo děda najde tři různé nástavce. Takže nejen super věc na holení do hladka, ale i na zastřihnutí delších vousů, jak už jsem zmínila výše.

Součástí je USB kabel. Co více dodat? Sice jsem se toho o něm z praxe nedozvěděla moc:-D, ale ručím vám za to, že kdyby byl na prd, tak bych se to rozhodně dozvěděla. Jsem spokojený, řekl! 😀

Děkujeme naší ambasádorce @ilovemakeup.cz za recenzi na náš holící strojek. Její další články naleznete na jejím blogu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články