Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Recenze: Remington fén na vlasy PRO Air

Recenzí na Remington věcí u mě na blogu už najdete docela dost, nejen proto, že se značkou spolupracuji, ale i prostě proto, že jejich věci na vlasy používám ráda a dlouho. Pokud se vám tedy nehodí recenze fénu, ale raději byste třeba tip na žehličku či kulmu, mrkněte zde.

Dnes mám pro vás tedy recenzi a takové stručné hodnocení fénu na vlasy z řady PRO Air, u kterého musíte uznat, že vypadá krásně už na pohled.

Fén má klasické funkce, tři rychlosti a volbu horkého a studeného vzduchu. Co se týká nějakého pohodlí, jak se drží v ruce atd., tak naprostá klasika.

V balení samozřejmě nechybí nástavce, tento pro extra rychlé vysušení a pak takový ten kulatý, na vlnky. K tomu navíc funkce studené vlny, která zafixuje.

Remington PRO Air je určen pro ty, kdo mají pevné a mega husté vlasy. Má totiž velký výkon, takže suší opravdu raz dva.

Abych pravdu řekla, mám fénů od Remington několik, ne stařečky, ale vcelku nové kousky a musím napsat, že i ty vysuší dlouhé vlasy během minutky. Možnáááá mám pocit, že PRO Air vlasy u hlavy, které foukám jako první, vysuší rychleji, asi ano, ale jinak mi přijde stejně super, jako například fén z řady Keratin.

Teď si čtu, že má fén motor s výkonným proudem 130km/h. Hmm, takže taková krátká jízda po dálnic i:-D

Vzhledově je fakt pěkný, že? Nádherný kousek. Je teda asi skrze výkonný motorek trošku těžší, ale to fénování s ním netrvá, takže to nevadí.

Jsem s fénem spokojená, vysuší rychle a k tomu navíc hezky vypadá. Více nějakých funkcí nemá, takže nemám, co dalšího komentovat.

A pokud máte doma starý fén, vyprdněte se na něj a dopřejte si něco pořádného! Jak já říkávám, my ženské si zasloužíme!:)

Děkujeme naší ambassadorce @ilovemakeup.cz za její recenzi. Další články si můžete přečíst na jejím blogu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články