Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Recenze: Remington Keratin Protect žehlící kartáč

Zdravím vás, tak, konečně jste se dočkaly, že?:)) Remington recenze u vás mají mega úspěch. Když jsem vám ukázala tento žehlící kartáč, tak jste mě doslova bombardovaly vzkazy, zda funguje:)) Značka ideál, psát o něčem, co zajímá mě i vás, jdeme na to!

Přesný název tohoto pomocníka máte v názvu. Jak vidíte, opět i přes dosti nízkou cenu je vše krásně zabaleno a na pohled vypadá opravdu luxusně. To pro mě osobně znamená kvalitně a funkčně.

Keramická hlava kartáče je pokryta různě velkými „štětinami“, které jsou napuštěny keratinovým a mandlovým olejem. Kartáč by měl vlasy tedy nejen vyžehlit, ale dodat jim i zdravější vzhled, lesk atd.. To zní fajnově, že?

Kromě toho obsahuje i nějakou iontovou technologii, která zabraňuje krepatění vlasů. Vyžehlit by měl během minutky a tím pádem ušetřit čas. No to zní jako zázrak!:-D Jaká je realita?:)

Když jsem ten žehlící kartáč vyndala z krabice, okamžitě mě zarazilo, jak je těžký. Já už jsem kdysi nějaký kartáč měla od jiné značky a ten teda nevyžehlil vůbec. Tak jsem si samozřejmě hned pomyslela, jéééžiš, těžkej, ještě to nebude nic dělat asi, no to teda bude recenze…:-D

Pojďme ale ještě mrknout na samotný přístroj. Velmi pěkná a hezky označená rukojeť je zdobena tlačítkem on/off a pak teplotním nastavením. Tohle mě vrátilo zpět na zem a řekla jsem si, tyjo, to vypadá docela vymakané, to by mohlo fungovat. Nastavit si tedy můžete tři různé teploty, což je samozřejmě perfektní. Jemné vlasy můžete žehlit velmi šetrně a naopak pro hodně pevné nebo mega vlnité je zde vyšší, intenzivnější stupeň. Já používám tu střední.

K přístroji asi už nemám co dodat. Pojďme se vrhnout na recenzi. Když se vrátím k té hmotnosti. Na to, že je to kartáč, tak prostě nečekáte, že bude vážit třeba jako fén. Je to ale logické, on totiž naprosto skvěle funguje. A kdyby byl dutý, lehoučký, asi by moc práce neodvedl. Ve výsledku vám tedy ručím za to, že vám jeho váha nijak vadit nebude, PROTOŽE…

  1. jakmile kartáč zapnete, během několika vteřin je dostatečně rozehřátý a vy můžete začít žehlit
  2. stačí jedno přejetí přes vlnitý vlas a je z něj okamžitě rovný
  3. můžete klidně přejet i celou čtvrtinu hlavy, obří trs vlasů a ten kartáč je všechny jednou až dvou tazích vyrovná

První vyzkoušení tohoto kartáče mi doslova vyrazilo dech. Jako klidně to přiznám, prostě jsem nevěřila, že to vyrovná až tak perfektně, že to vlastně nahradí žehličku. Myslela jsem, že to narovná tak nějak středně, a hlavně, že to s ním bude dlouho trvat a já budu muset ten pramen vlasů přejíždět dvacetkrát. Vůbec!

Já mám vlasy středně vlnité, více, než co vidíte na fotce, ale tak pro představu. Vlevo fotka po ránu, vlasy nerozčesané. Vpravo fotka po asi 2 minutách a vyžehlení i rozčesání celé hlavy Remington keratin kartáčem. Já myslím, že fotky mluví za vše!:)

Rozhodně mohu napsat, že tento kartáč vyžehlí délku vlasů naprosto luxusně a stejně dobře jako žehlička. Oproti té je jeho použití a výsledný efekt navíc mnohem rychlejší. U žehličky nemůžete vzít polovinu vlasů, semknou je a vyžehlit. U tohoto kartáče to není problém, vůbec nemusíte brát trs po trsu. I větší množství se prostě mezi těmi zoubky asi nějak dobře rozprostře a komplet vyrovná. Kartáč je tedy dle mě oproti žehličce rozhodně rychlejší na použití.

Je zde však jedna věc, kterou nenahradí. Má tu hlavici docela velkou, vyžehlí sice krásně normálně celou délku vlasů, ale přeci jen s ním nesemknete a nevyžehlíte vlasy úplně těsně od hlavy. Také třeba s ofinou byste si asi nevyhráli, protože s drobnou žehlící plochou se manipuluje snadněji.

Když se ještě vrátím k té váze, po použití na ni naprosto zapomenete. Vyžehlíte si totiž vlasy tak rychle, že vás ta ruka z toho ani nestihne bolet:)

Mega překvapení tohle, kartáč je výbornej, už si ho půjčovaly i kámošky a všechny nadšené, nedivím se a vřele doporučuji!:)

Děkujeme naší ambassadorce @ilovemakeup.cz za tuto recenzi. Její další články si můžete přečíst na blogu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články