Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Recenze: Remington Proluxe žehlička na vlasy

A je to tady! Mám radost, že vám mohu přinést první recenzi na přání a nejen to, spousta dalších bude následovat!:) Kdo mě sledujete na instagramu, kde vás informuji o každé, žhavé novince, tak víte, že mi přišlo spousta věci od značky Remington. Nebylo to tak, že by mi vrazili něco a nazdar. Vybrala jsem si u nich přesně to, co jsem si chtěla koupit, takže naprosto ideální spolupráce. Vím, že byste nejradši znali můj názor už na vše, včetně těch pánských strojků na holení a je fakt, že já už vše prubla, ale začněme hezky pomalu, žehličkou z řady Proluxe.

Pokud si říkáte, na co má žehličku, když má rovné vlasy, tak pozor! Já právě rovné vlasy nemám vůbec a vždy jsem po nich toužila, logicky:)) Když si je vyfénuju, tak jsou jen lehce zvlněné a docela ok. Pokud si ale nechám vlasy uschnout volně, tak je mám totálně vlnité, ale tak na prd, jeden vlas vlnitý více, druhý méně, prostě o ničem..

Jak jsem nakousla výše, téměř všechny ty produkty jsem si chtěla pořídit, budu vám tedy postupně dávat recenze s infem, zda tedy ty moje touhy pořídit si toho konkrétního pomocníka a představy, jak skvěle bude fungovat byly naplněny nebo jsem objevila nějaké to ALE. Jdeme na první frajerku!

Nebudeme se tady zdržovat ofiko infem, jak vždy píšu, to si najdete na stránkách a v každém eshopu. Vrhnu se rovnou na osobní zkušenost a recenzi. Řada Proluxe je nádherná, tohle jsem si fakt moc přála, protože ten design je prostě mega povedený. Hezký vzhled je vlastně jeden z důvodů, proč mám Remington věci na vlasy tak ráda, za málo peněz si totiž člověk koupí nejen kvalitu, ale právě i něco hezkého na pohled, co je radost používat. Ale zpět k produktu!

Vzhled je bez debaty, to prostě vidíte i vy na fotkách. Co mě brutálně zarazilo, překvapilo a hlavně potěšilo, jak moc je ta žehlička lehká! To mi doslova spadla čelist, fakt, že jo. Extra lehoučká oproti všem, co jsem kdy měla. Což pak v akci znamená snadnou manipulaci, rychlejší úpravu, nebolí vás ruce, prostě pohoda!

Když jsem vám žehličku ukazovala na instagramu, tak jste mi psaly různé vzkazy a mezi nimi bylo i pár takových, zda je v balení i obal na žehličku. Že vy jste si koupili drahou a není tam ani obal.. Další super věc u Remington, žehlička stojí jen něco málo přes litr a je u ní i stylová a velmi kvalitní taštička/obal na zip, který je naprosto perfektní na ukládání na doma, ale samozřejmě i na cestování. V balení nechybí i ochranná, pletená rukavice. Když si tedy koupíte třeba žehličku a kulmu, máte rukavice dvě a o výbavu na zimu postaráno..:-DD

Keramické destičky s povrchem Ultimate Glide (pomáhá vlas co nejrychleji vyhladit) naprosto luxusně, ale ultra snadno a rychle kloužou po těch vlasech. Jako já fakt neměla nějakou extra stařičkou žehličku, ale tohle je prostě blaho! Teplotu žehličky si můžete nastavit od 150 do 230 stupňů. Já dávám 180.

Ptaly jste se mě na spoustu věcí kolem žehličky, jednou z nich bylo, zda se nějak nezachytává a nekudlí, že ta vaše kudlí. To máte dámy teda blbé, ta moje nekudlí vůbec!:-D Prostě to žehlení, od momentu, kdy ten trs vlasů semknete až po dobu, kdy dotáhnete ke konečkům vlasů, nejde téměř cítit.

To by byl tedy popis vzhledu žehličky, jak se s ní pracuje atd., musím se opakovat, naprostej luxus. Lehoučká, dokonale sklouzne po vlasech, ale teď to hlavní, jak dobře a rychle vyžehlí?

Jak jsem psala výše, ty destičky jsou obohaceny o nějaký povrch, který urychluje vyžehlení vlasu i při nižší teplotě, což je samozřejmě super, protože o to kratší dobu je tepelně upravujete, že jo. No, ale je to opravdu tak, vyžehlí rychleji? (jsem jak teleshopping:-D) Ano, vyžehlí!

Další věc, která mě mile překvapila a utvrdila v tom, že pořídit si tuhle žehličku byl dobrej nápad, je fakt, že stačí dva, tři tahy a vlasy jsou rovné přesně tak, jak vidíte na fotce. Žádné desetkrát jezdit a s děsem koukat, jak se z vlasů odpařuje ta horkost, kouř všude kolem hlavy..:-D Vůbec, prostě dva, tři tahy a pohoda. Samozřejmě kdo máte kudrliny, asi musíte víckrát, nevím. Já mám středně vlnité, jemné a jde to snadno.

Jako poslední chci okomentovat výdrž. No na 24 h to je, ale další ten už to moc dokonalé není, takže fakt na den a další den ráno zase ty vlasy musíte pro dokonalý efekt maličko přejet.

Další dotazy se týkaly toho, co vše žehlička umí a zda s ní vlasy i natočíte?! Vyzkoušela jsem a mohu potvrdit, že toto je přesně ten typ žehličky, se kterou vlas nejen vyžehlíte, ale i natočíte. Můžete s ní vytvořit xy variant vln. Velké, beach vlny, menší vlny, lámané vlny jako z pletýnek, když je máte přes noc atd.. Je toho fakt hodně. Já jsem vám to pofotila jen tak na ukázku, mám totiž perfektní kulmy na vlasy, takže žehličku využívám opravdu jen na to žehlení.

Jinak ty vlny žehličkou mě dycky fascinovaly, když jsem to viděla na videu, vás taky? Zkusila jsem to pořádně s touto žehličkou poprvé (se starou mi to vůbec nešlo) a docela mě překvapilo, jak hrozně je to snadné. Jako jasně, není to kulma, takže zase tak easy to není, ale prostě na první pokus to docela šlo. Pokud to budete zkoušet, důležité je ten vlas nesemknout tak pevně, jako když žehlíte, mějte ho v tom více uvolněný, abyste tou žehličkou mohly otáčet..

Teda, mega, mega, mega velká spokojenost. Jsem velké trdlo, že jsem si žehličku nekoupila dávno! Na 100% doporučuji, nenašla jsem na ní jedinou chybičku!:)

Děkujeme naší ambasádorce @ilovemakeup.cz za recenzi. Její další články najdete na jejím blogu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články