Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Šetrné žehlení vlasů s Remington žehličkou

Je to už čtvrt roku, co jsem vám dávala na blog recenzi a tip na žehličku od značky Remington. Byl to docela mazec, spoustu z vás zaujala, mnoho z vás jste si ji také koupily a jste spokojené jako já. Určitě je zde ale někdo, kdo opět aktuálně zvažuje nákup nové žehličky + během té doby mi sem tam přišel vzkaz s dotazem, zda jsem stále spokojená, zda žehlička či kulma funguje furt dobře atp.. Tak mě napadlo, sepsat vám takový článek po delší době používání, zhodnocení, jak na vlasy to žehlení působí či nepůsobí a celkově, zda jsem s žehličkou od Remington i po čtvrt roce používání spokojená.

Já jsem teda střídala ty žehličky dvě, jednu trošku starší, Pearl. Samozřejmě žehlička kupovaná před 10 lety nebo třeba i pěti a dneska, je sto a jedna (to vnímám třeba právě ve srovnání s tou Pearl). Dneska už ty povrchy jsou ultra vymakané, u žehliček šetrné k vlasu, aby ho zbytečně tepelně nezatěžovaly, nevysušovaly, naopak i vyživovaly a dodávaly vlasu lesk. Ale je super, že jsou to držáci a fungují ty jejich věcí tak dlouho.

S radostí oznamuji, že vše, co jsem vám psala v té recenz před čtvrt rokem, naprosto platí i dneska. Věci od Remington mě prostě baví. Žehličky jsou neuvěřitelné pohodlné na použití, lehké a hlavně, stačí jedno přejetí a vlas je ultra hladký a rovný. Já vlasy docela často kulmuji nebo rovnám a používám občas samozřejmě různé stylingové přípravky, které se na tom povrchu vůbec nepodepsaly, to si myslím, že je také fajn. Moc dobře si pamatuju, jak vypadal povrch mojí žehličky před 15 lety, uf, no asi to nebylo ještě tak vymakané, jako dnes. Ne, to fakt není nová, foceno včera:)

Co mě také stále baví, že žehličku mohu využít jak na narovnání vlasů, tak i na lokny, pecka! Žehličky od Remington mají totiž ty hrany takové zaobledné, tím pádem, když kolem nic ten vlas obtočíte, tak prostě vytvoříte loknu. Jde to velice pohodlné, normálně semknete klasicky trs vlasu, otočíte v ruce tu žehličku kolem dokola a pak táhnete dolů a stále držíte ten vlas v ní semknutý a v ruce kulmu protáčíte a protáčíte, až z toho vznikne taková krásná vlna.

Hezké, že?:)

Jak vidíte, vlasy i při častém žehlení nejsou nijak poškozené a fakt díky tomu speciálnímu povrchu, které žehličky od Remington mají, se i více lesknou.

Fotka před a po. Stejně jako ze začátku, stále mi stačí žehličkou každý ten pramen přejet jen jednou a dokonale hladké, tohle je fotka ze včerejška a musela jsem hodně prosit, aby mě ten můj dokonalý muž vyfotil:-DD Budu muset uvařit něco dobrého za odměnu..:-DD

Jako poslední jsem vám nafotila konečky, které jsem za ten čtvrt rok nenechávala zastříhávat a na které samozřejmě má to žehlení také vliv. Jak vidíte, naprosto v pohodě, nezpečené, hezky zdravé:) Já vám to takhle píšu proto, že jsem byla právě těsně před tím tehdy na stříhání, jinak celkově si nevšímám, že by mi to žehlení vlasy jakkoliv oslabovalo. Jasně, že i péče je důležitá, o tom žádná.

Co dodat, jestliže máte starou žehličku, porouchanou a chcete novou, směle do značky Remington.

Děkujeme naší ambasádorce @ilovemakeup.cz za recenzi na naši žehličku. Její další články naleznete na jejím blogu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články