5 šik účesů pro brunetky
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

5 šik účesů pro brunetky

Různé brunetky, odlišné odstíny, jiné odlesky. Od světlé mléčně hnědé barvy až po tmavě kávovou. My víme, že vlasový pigment brunetek, tvoří silné vlasové vlákno. Ve zkratce – brunetky mají prostě super silné vlasy. Připravili jsme si pro vás 5 jednoduchých účesů, které zvládnete za pár minut. Účes vám zvýrazní kontury a váš obličej krásně vynikne.

Jednoduchý drdol se zatočením

Elegantní, jednoduchý a rychlý – stejně jako vy 😊.
Vaše hnědé vlasy rozdělte na tři rovnoměrné části. Širší prameny na stranách nechte volně, zbytek svažte gumičkou do culíku. V jeho středu nad gumičkou vytvořte mezeru. Mezerou culík dvakrát, případně víckrát, protočte směrem k hlavě a připevněte vlásenkou. Pak už jen zatočte volné vlasy na stranách a zafixujte. Výsledný účes zalakujte lakem na vlasy.

Brunetkovský polouzel

Účes, který po čase zvládnete se zavřenýma očima. Oddělte přední prameny vlasů od ostatních. Horní část vlasů protáhněte napůl gumičkou. Přední prameny obtočte kolem uzlu a připněte krátkými pinetkami. Celý účes ponechte volnější a řádně zafixujte lakem na vlasy.

Falešný cop pro brunetky

Jednoduché jako cop. Rozdělte si vlasy na dvě části, ta horní bude z většiny vlasů, spodní méně. Horní část utáhněte gumičkou a začněte splétat dohromady se spodními vlasy. Upleťte klasický copánek, který na konci zafixujte další gumičkou. Upravte prsty dle potřeby a zafixujte lakem na vlasy.

Plážové vlny i bez pláže

Sexy plážových hnědých vln dosáhnete pomocí stylingového spreje – Sea Salt. Postupně jej stříkejte na prameny vlasů a promačkávejte. Následně použijte fén s difuzérem a vlny jemně vysušte, čímž sprej zafixujete do vlasů. Hlavu je lepší naklonit na stranu pro lepší manipulaci s difuzérem. Ten na vlasy ,,nasadíte“ a jemně vlasy vysoušíte. Výsledný účes doupravte prsty a pořádně nalakujte.

Spirála zapletených copánků

Uprostřed hlavy vytvořte pěšinku a rozdělte vlasy na poloviny do stran. Obě strany rozdělte na přední a zadní partii. Vlasy z předních partií na obou stranách zapleťte dozadu. Máte? Super!
Teď střídavě vplétejte pramínky zespoda a seshora tak, aby copy přiléhaly co nejvíc k hlavě. U uší začněte připlétat také zadní díl vlasů a pokračujte s pletením copů až na konec.

Vezměte jeden cop a zatočte ho do spirály na týle a připevněte. Druhým copem omotejte první a také ho připněte. Na závěr účes dobře zafixujte lakem na vlasy (to už přece znáte). Co vy na to? Kdo se zaplete do vaší spirály? 😊

Tyto účesy samozřejmě můžete zkusit se svou nejlepší kamarádkou blondýnkou, ale pro jemné blond vlasy si chystáme jiné vlasové účesy.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Najnovšie články