Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Snadné zastřihování vousů v pohodlí domova

Chcete zastřihnout své vousy během chvilky? Nemáte čas neustále navštěvovat barber shopy a přitom potřebujeme mít vousy pořád dokonalé upravené? Máme pro vás řešení – řadu zastřihovačů vousů Beard Boss! Zastřihování a úprava vousů nikdy nebylo snadnější!

Řada zastřihovačů vousů Beard Boss

Všechny modely mají inovativní technologii CaptureTrim, která tvaruje a zastřihává strniště a vousy a společně s ostrými, ozubenými čepelemi. Ty jsou z nerezové oceli, která vám přináší více působivý, upravený výsledek. Čepele jsou omyvatelné a součástí všech balení je také čistící kartáček pro čistší holení. Uzamykatelný nastavitelný hřeben zastřihovačů zaručí stejnou délku všech vousů a díky zámku nedojde ke změně nastavení délky během zastřihování. Takže můžete mít nad svým stylem maximální kontrolu, stejně jako profesionální holič!

Beard Boss

Elegantní, jednoduchý na ovládání, lehký, praktický a za výhodnou cenu – to je zastřihovač vousů Beard Boss. Je jedno, zda své vousy upravujete po směru nebo proti směru. Díky němu budeme mít nad svými vousy maximální kontrolu, ať už chcete dosáhnout delších vousů či hladkého oholení.
Je ideální na cesty díky pohonu na 2 mikrotužkové baterie AAA. Speciální konstrukce OptiAngle mu dává bezproblémovou ovladatelnost a vám plnou kontrolu nad úpravou vašich vousů.

Tento bateriový model má 11 přednastavených délek, které vám umožní snadno zvolit délku zastřižení na strojku. Součástí nastavení je i 0.4 mm a 1 mm, když používáte čepel bez nástavce, což je ideální pro přesné tvarování a zastřihování. Jakmile nasadíte hřebenový nástavec, na výběr máte z rozpětí 1.5-18 mm.

Vybrat si můžete ze dvou barevných variant – černé a červené.

Podívejte se na video přímo od profesionálů a přesvědčte se, že na délce záleží!

Beard Boss professional

Mějte vousy jako od profesionála! Zastřihovač vousů Beard Boss Pro je opatřen omyvatelnými čepelemi s titanovým povrchem s komfortním zakončením, které jsou o 300 % tvrdší než čepele z nerezové oceli. Perfektní pro zastřihování i tvrdších, silnějších vousů.


Zastřihovač vousů Beard Boss Professional má 13 různých délkových nastavení perfektních pro vytvoření různých stylů a vzhledů. Tento zastřihovač disponuje kolečkem pro nastavení délky a zvolená délka se vám zobrazí v okénku. Ať chcete dosáhnout úhledného strniště či dobře udržované bradky, můžete si zvolit z několika délek – od 1.5 mm do 18 mm.


Tento model má Lithiová baterie s dlouhou životností vám poskytne působivých 50 minut provozu na jedno nabití, abyste měli dostatek času na zastřižení a vytvarování vašich vousů. Model Beard Boss professional má indikátor nabíjení, které trvá 4 hodiny. Může tedy zaujmout své místo ve vaší koupelně – natrvalo. Vybrat si můžete z varianty modré a černé barvy. Lze zakoupit i balení s profesionálním olejem na vousy Remington, kterým vousy po holení vyživíte.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články