Tipy na módní ohon raz dva!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Tipy na módní ohon raz dva!

Dát si vlasy do gumičky považuje každá žena za nejjednodušší řešení při cvičení, ve spěchu či nepoddajných vlasů. Trendy letošního roku ale mluví jinak, proto vám dáme pár rad, jak docílíte dokonalého módního ohonu. Klasický a praktický účes přijde na scénu s módními doplňky a vy zase zazáříte!

I když je culík jednoduchý a snadno udělatelný je nutné aby vypadal upraveně. Konečky musí být zastřižené, vlasy zdravé  gumička hezká a kvalitní. Levné gumičky vám mohou vlasy trhat a z původně dobrého nápadu bude faux pas.

Klasický culík

Kdo by ho neznal. Vlasy nevyčesávate ani netupírujete, jen je svážete vzadu gumičkou. Módní trend z toho ale vytvoříte použitím stužky. Tento trik používá Valentino na svých módních přehlídkách, tak proč byste ho nepoužila i vy na té své?

Na ozvláštnění culíků se také používá kovová spona, kterou lze koupit snad v každém obchodě s oblečením. Gumičku jednoduše obtočíte kolem vlasů a následně secvaknete kovovou sponou.

Nízký ponytail

Tento jednoduchý účes zvládne každá žena i poslepu. Udělejte si standardní culík s tím, že předtím oddělíte z každé strany hlavy jeden větší pramen vlasů, který zatím necháte volně ladem. Po upevnění culíku vezměte tyto dva prameny a vzadu je zkřížíte kolem culíku,  upevníte mini gumičkou. S tímto zdobným culíkem uděláte parádu při každodenním nošení.

Tři culíky se spojí v jeden

Tři velké prameny vlasů jsou sepnuté vzadu na hlavě, první z nich vysoko pod vrcholem hlavy, další asi v polovině mezi prvním culíkem a krkem, a nejnižší culík dole u krku. První vrchní culík se napojí na prostřední a oba splývají ke spodnímu culíku na krku = tři culíky se spojí v jeden.

Dokonale hladký ohon

Pro dokonale hladký ohon vlasy po umytí vysušte naším vysoušečem vlasů Pink Lady retro. Nezapomeňte použít správnou vlasovou kosmetiku. Poté si nahřejte žehličku na vlasy Keratin Protect s inteligentním senzorem se zabudovaným senzorem, který měří vlhkost vašich vlasů a podle toho přizpůsobuje správnou teplotu, aby se vlasy neničily. Precizně vlasy vyžehlete a následně vyčešte ohon do vyšší části vašeho temene. Následně uvažte gumičkou, případně vezměte jeden pramen, který zalakujte a obtočte jej kolem ohonu. Celý výsledek pořádně zalakujte.

Ani to nebylo těžké že? A jak si vážete vlasy vy?

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články