Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Trendy účesy v zimě 2019

Účesy, které ovládnou letošní zimu? Víme, jak na ně. Ať už po čepicí, na horách nebo večer v restauraci, tyhle účesy oslní každého! Připravte gumičky, sponky, fén a žehličku na vlasy a jdeme na to!

Velký cop

Nač vymýšlet složité účesy, když v jednoduchosti je síla. Čas od času, ať už do práce či na večerní schůzku s kamarádkami, si upleťte cop. Pokud máte velké množství vlasů, vytvořte cop objemnější. Opatrně vytahujte prameny vlasů doširoka a zafixujte cop gumičkou. Pokud nechcete být fádní, zapleťte do copu barevnou stuhu, či jej svažte gumičkou s ozdobou. Možná to zní až moc jednoduše, ale vážně copy skvěle vypadají!

Rovné vlasy a pěšinka

Né každé ženě sluší pěšinka na rovno. Za to, pokud jste zvyklá nosit ji na stranu, bude tato změna příjemná a překvapující. K rovné pěšince patří rovné vlasy. Jak na ně?
Díky žehličce na vlasy Remington Curl & Straight Confidence docílíte jednoduše rovných a hladkých vlasů. Delší plochy žehličky s mikro hřebínky po stranách zachytí a zajistí prameny vlasů pro rychlý styling jedním tahem. Před žehlením použijte vhodný vlasový přípravek, který vaše vlasy ochrání před přesušením a vysoké teplotě. Výsledný účes zafixujte studeným proudem vzduchu.

Ledabylé vlny

Ledabylé plážové vlny sluší ženám i v zimě. Léto je přece daleko a tyto vlny vypadají dobře i pod čepicí či čelenkou. Přirozených kudrlin docílíte díky difuzéru Remington vysoušeče vlasů Curl & Straight Confidence. Důležité je vlasy po umytí nerozčesávat. Vhodné je také aplikovat krém na kudrnaté vlasy či sea salt sprej (sprej na vlasy s obsahem soli). Vlasy hoďte do předklonu, naskládejte je do difuzéru proti směru jejich růstu, a fénujte do sucha. Ideální je používat střední stupeň teploty, aby vlasy nelétaly všude kolem. Po dokončení účesu použijte studený proud vzduchu, pro zafixování účesu.
Rozevláté nepravidelné vlny jsou prostě šik i ve sněhu!

Nadýchaný účes

Trendy účes je i tzv. hříbek. Docílíte ho tak, že budete postupně po patrech fénovat vlasy za pomoci kartáče na vlasy. Ten natáčíte směrem k obličeji po celou dobu vysoušení vlasů. Pro lesklý účes bez krepatení a nedostatků využijte kvalitní fén, ideálně s funkcí studeného vzduchu, který vám výsledný účes zafixuje. Ideálně ale použijte lak na vlasy, kvůli případnému dešti nebo sněhu.

Vlny jako od kadeřnice

Nadýchané vlny snad nikdy nevyjdou z módy. Věčným problémem ale je, že na kulmování spousta žen nemá trpělivost nebo ,,šťastnou ruku”. Od kadeřnice je účes vždy perfektní, tak proč to nejde i v pohodlí domova? Máme pro vás trik!
Oslnivých vln docílíte díky novince Remington Curl & Straight Confidence, která dělá vlny téměř za vás. Delší plochy žehličky s mikro hřebínky po stranách zachytí a zajistí prameny vlasů pro rychlý styling jedním tahem. Je to opravdu snadné a to bez rizika popálení! Unikátní plochy ve tvaru spirály pomohou i těm z vás, kterým se běžně nedaří vytvořit pomocí žehličky na vlasy krásné, nadýchané vlny. Dokonalý účes budete mít za pár minut!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Nejnovější články